Assassin's Creed: Brotherhood

:: Jocuri ::   :: Games 2011

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

19082010

Assassin's Creed: Brotherhood

PC, PS3, Xbox 360
Yves Guillmot, CEO Ubisoft, a dezvăluit într-o conferinţă de presă, că multiplayer-ul noului Assassin's Creed, şi anume Brotherhood, va intra în faza de beta test. Data la care va începe beta-ul nu a fost dezvăluită şi nici platformele destinate testului.

Guillmont a ţinut să precizeze că mai multe dezvăluiri despre Brotherhood, vor fi făcute la E3.

Assassin's Creed: Brotherhood este titlul urmatorului joc din seria Assassin's Creed, informatia fiind dezvaluita de Kotaku prin scurgerea unor informatii referitoare la box-art-ul realizat pentru retailer-ul american Gamestop.

Assassin's Creed: Brotherhood va fi disponibil pentru PC, Xbox 360 si PlayStation 3 si va fi lansat in toamna anului 2010.

Personajul principal al jocului va fi tot Ezio, actiunea urmand sa aibe loc la cativa ani dupa evenimentele din Assassin's Creed 2. Ajuns un master assassin, Ezio va calatori la Roma pentru a lovi ordinul Templierilor in inima sa. Ezio nu va fi singur in razboiul sau, fiind insotit de un grup, denumit fratie (de unde si numele: Assassin's Creed: Brotherhood).

trailer

Sharky66
Vizitator

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Assassin's Creed: Brotherhood :: Comentarii

Mesaj la data de Vin 20 Aug - 12:04:04 Scris de vpgames

abia astept sa apara....sper sa fie la fel de bun ca primu!.....

al doilea nu stiu cat de bun a fost pentru ca nu l-am jucat:)...o sa-l downloadez zilele aste....sa vad daca e bun.....ca l-au laudat astia atata timp...

Sus In jos

Mesaj la data de Mier 16 Mar - 1:59:54 Scris de vpgames

a aparut!

Sus In jos

Mesaj la data de Mier 16 Mar - 2:31:11 Scris de Hitler

super tare

Sus In jos

Mesaj la data de Mier 16 Mar - 3:32:57 Scris de Paul.

foarte tare si cu noul Dlc pentru joc online e super!!!!!!!

Sus In jos

Mesaj la data de Mier 16 Mar - 23:58:12 Scris de vpgames

am jucat cam jumate din el......si nu am fost chiar surprins.....adica....seamana foarte mult cu prince of peris si este cam la fel ca 1 si 2...dar merge jucat:)

Sus In jos

Mesaj la data de Joi 17 Mar - 10:02:50 Scris de vpgames

l-am terminat;))Very Happy...

Sus In jos

Mesaj la data de Lun 21 Mar - 10:31:58 Scris de livix

buna , eu nu resusec sa jok , imi cere serialu , stie cineva ce sa fac ?

Sus In jos

Mesaj la data de Lun 21 Mar - 11:19:27 Scris de vpgames

eu nu am avut nici o problema la instalare...vezi sa nu fie un serila ceva bagat acolo pe la crack......sau daca nu.... cauta aici

http://serials.ws/index.php

Sus In jos

Mesaj la data de Lun 21 Mar - 11:23:14 Scris de livix

nu resusesc sa gasesc , tu de unde la-i downloadat ??

Sus In jos

Mesaj la data de Lun 21 Mar - 11:24:49 Scris de vpgames

de pe filelist...sau scenefz (nu mai stiu sigur)

daca il iei......ia versiunea SKIDROW

Sus In jos

Mesaj Astazi la 10:22:27 Scris de Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

:: Jocuri ::   :: Games 2011

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum