Zeno Clash

:: Jocuri ::   :: Games 2009

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

02012011

Zeno Clash

Zeno Clash a fost un joc anonim al anului 2009 (nu a fost Painkiller, sau Serious Sam sau Far Cry.... nu, doar Zeno Clash) si nu prea aveai de unde sa afli de el decat daca erai membru al comunitatii Steam (cei care aveti steam, dupa cum bine stiti, in cadrul sarbatorilor de iarna din 2010 s-a organizat acel "catalog" cu reduceri monstruoase, iar Zeno Clash a fost in acel catalog pe data de 1 Ianuarie 2011 la pretul de 2.00 Є). Sincer, nici nu am stiut ca apartine Steam-ului, pana nu am intrat in el si am observat ca meniul de optiuni si totul semana izbitor cu Half-Life (nu este o copie ieftina dupa Half-Life) Exclamation

Ce-am putea spune despre joc? Este un adventure combinat cu fighting (un fel de Arx Fatalis combinat cu Dark Messiah of Might and Magic si Tekken 3 Rolling Eyes ). Nu am reusit sa-l termin, dar vi-l recomand datorita gameplay-ului antrenant (cei de la ACE au fost destul de realisti atunci cand au creat combat system-ul, acesta dandu-ti senzatia ca tu lupti si te afli in pielea personajului), personajele sunt ciudate (cred ca producatorii erau fumati atunci cand au facut design-ul Wink ) iar story-ul... si mai ciudat, astfel incat am jucat 3 capitole din el si l-am sters deoarece nu intelegeam ce se petrece .

Zeno Clash Recommended System Requirements:

* Processor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz processor
* Memory/RAM: 1 GB of available system memory
* Video Card: Shader Model 3.0, ATI X1600, NVidia 7600 or better Video Card
* Hard Disk Space: 3 GB of available hard drive space
* Operating System: Microsoft Windows XP/Vista/Vista 64 Operating System
* Other Requirements:
Microsoft DirectX 9.0c, DirectX 10
DirectX 9.0c compatible Sound Card
Keyboard, Mouse

virusake
Membru
Membru

Puncte : 3383
Data de inscriere : 09/12/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Zeno Clash :: Comentarii

Niciun comentariu.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

:: Jocuri ::   :: Games 2009

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum