Full Spectrum Warrior

:: Jocuri ::   :: Games 2011

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

11062011

Full Spectrum Warrior

PC

Armata S.U.A. este cea mai puternică forţă terestră din lume. Coloana vertebrală a unei invazii terestre este Infanteria S.U.A., şi în mijlocul luptei, aptitudinile, curajul şi munca în echipă sunt supuse unui test.

Full Spectrum Warrior este bazat pe un joc comandat de Armata S.U.A. pentru a antrena trupele uşoare de Infanterie în situaţii de luptă urbane. Soldaţii sunt poziţionaţi într-un mediu ostil, claustrofobic în care trebuie să completeze o serie de obiective militare.

Jucătorul va prelua rolul unui Squad Leader, oferind instrucţiuni echipelor Alpha şi Bravo. Squad Leader-ul se foloseşte efectiv de acoperire în aceste medii şi îşi conduce echipele într-un mod coordonat astfel încât aceştia să se poată proteja de posibilele atacuri care ar pute veni din orice direcţie. Full Spectrum Warrior te aruncă în mizerie împreună cu oamenii tăi, acolo unde pericolul pândeşte la orice colţ.

PC recomandat: CPU 2 GHz, 512 MB RAM, 3D Video Card with 128 MB, DirectX 9.0c compatible

Trailer:

Sursa: Computergames

ionif™
Moderator
Moderator

Puncte : 3495
Data de inscriere : 04/01/2011
Localizare : New York,USA

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Full Spectrum Warrior :: Comentarii

Mesaj la data de Sam 11 Iun - 2:52:10 Scris de vpgames

frumos joc:) cred ca am sa-l incerc....

dar e o mica problema.....daca ai copiat descriere de-undeva te rog sa pui adresa site-ului/blog-ului/forum-ului....ca sa nu avem probleme...daca nu....e totul ok

vad ca te pricepi la postat jocuri....tot asa:) gg

edit:....e ok...dar mai am o mica rugaminte...cand pui pozele(copertile jocului) sa le pui la dimenisiunea 320 ......ca sa fie mai mica.....

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

:: Jocuri ::   :: Games 2011

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum