Assassin's Creed 2

:: Jocuri ::   :: Games 2009

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

06042011

Assassin's Creed 2

PC, PS3, PSP, X-box

"Nimic nu este adevărat, totul este permis." Am învăţat această zicală în Assassin's Creed original. Assassin's Creed II continua aceasta tradiţie frumosa, te inspira să regândesti conspiraţia care se afla în centrul seriei - şi să-ti reconsideri pozitia despre ceea ce trebuie să aştepti de la un sequel.

Ubisoft Montreal Developer a remediat aproape toate defectele din Assassin's Creed prin completarea acestuia cu noi tipuri de misiuni, indemanari si obiecte, în timp ce jocul nu a pierdut din bucuria miscarii şi din atmosfera care a caracterizat originalul. Aceste accesorii variaza de la subtil (puteţi înota acum) la schimbarii in logica de baza a jocului (există o economie).

Poveste coerentă şi un nou personaj teribil ( Ezio ) te vor atrage în universul Assassin's Creed, iar finalul te va lasa dornic pentru o a treia parte jocului.

Assassin's Creed 2 Requirements:
Processor: Dual core processor 2.6 GHz Intel® Pentium® D or AMD Athlon™ 64 X2 3800+ (Intel Core® 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better recommended)
RAM: 3 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista
Video Card: 256 MB DirectX® 10.0-compliant video card or DirectX 9.0-compliant card with Shader Model 3.0 or higher (see supported list)*
Sound Card: DirectX 9.0 or 10.0-compliant sound card (5.1 sound card recommended)
DirectX Version: DirectX 9.0 or 10.0 libraries (included on disc)
DVD-ROM: DVD-ROM dual-layer drive
Hard Drive Space: 12GB
Peripherals Supported: Keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360® Controller for Windows recommended)

trailer:

sursa:buygames.ro

vpgames
Administrator
Administrator

Puncte : 2002687
Data de inscriere : 17/08/2010
Localizare : Bucuresti

http://www.vpgames.topicboard.net

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Assassin's Creed 2 :: Comentarii

Mesaj la data de Lun 11 Apr - 13:10:01 Scris de Paul.

sincer eu nu lam terminat am jucat pana acolo unde ai pistol
si apoi am sters un dll si nu mai merge jocu:(((
dar oricum e tare..

Sus In jos

Mesaj la data de Vin 29 Apr - 4:22:13 Scris de jordy

voila cest le premiere jeux que j lai fini:)

Sus In jos

Mesaj la data de Sam 30 Apr - 12:22:26 Scris de StarBoy

mam jucat in asassin creed numai ca mam jucat la mobil si e super tare

edti vp-games: scrie te rog frumos in limba romana

Sus In jos

Mesaj Astazi la 16:22:55 Scris de Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

:: Jocuri ::   :: Games 2009

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum